fbpx
Preloader icon
Ajalugu ja kompetents

Digimeeriku teekond

2014. aastal tegi meie tegevjuht, Siim Truusalu, esimest korda tutvust sõidumeerikutega. Tänaseks on ta kontrollinud üle 3500 sõidumeeriku – nii digi kui ka analoogi. Ühtlasi on paigaldanud sadu meerikuid ja analüüsinud üle 8500 digitaalse andmefaili.

Siim on koolitanud kümneid ettevõtteid Tachoscani analüüsitarkvaraga töötama. Sealjuures oli ta ka Tööinspektsiooni Tachoscani tugi aastatel 2015-2016. Täna on olemas teadmine, mida nad sõidumeerikute kohta soovivad teada kui nad sinu juurde kontrolli läbi viima tulevad.

2020 aasta kevadel laienes Digimeerik OÜ oma tegevusega Lõuna Eestisse. Meeskonnaga liitusid Sven ja Lauri, endised Truckpartsi töötajad, kes on aastaid olnud Lõuna piirkonna klientide poolt kõrgelt hinnatud spetsialistid nii sõidumeerikute kui ka autoraadiote (lällarite) alal. Tartu kontori aadress on Kassisilma 26, meie hea partneri Veokikeskusega samal territooriumil.

2020 Augustis liitus meeskonnaga Andrei ja Ida Eesti piirkond. Andrei on olnud aastaid kutseline juht, mis tähendas, et nüüd on meeskonnas ka hindamatu teadmine kutselise juhi igapäevastest rõõmudest ja valudest sõidumeerikutega. 

VALDKONNA SPETSIALISTID

Juhtiv sõidumeerikute ekspert - Digimeerik

Sõidumeerikute perioodiline kontroll

Säästame Sinu aega ja raha, sest 99% juhtudel teeme sõidumeeriku kontrolli sinu valdustes või seal, kus on su sõidukid. Lepingulistel klientidel paindlikumad tingimused.

Andmete laadimine ja analüüs

Kui on küsimusi allalaadimiste alustamisega või küsib Tööinspektsioon / kindlustus digitaalse sõidumeeriku andmeid, siis on sul vaja need kiiresti saada ja lisaks peavad andmed õiged olema.

Lisavarustuse ja sõidumeerikute müük

Kui sul on vaja digitaalse sõidumeeriku allalaadijat või on sõidumeerik katki läinud, siis me suudame sulle pakkuda mõistliku hinnaga kvaliteetse lahenduse.

1500 0 +
taadeldud meerikut
2 0 +
partnerit
85 0 +
analüüsitud faili
120 0 +
väljasõitu aastas

Broneeri aeg kohe

Tuleme Sinuni, helista meile +372 565 5875

Soovid sõidumeeriku taatlemist või vahetust?

Helista +372 565 5875 või saada sõnum WhatsApp/Viber.

Siim Truusalu, tegevjuht, Digimeerik OÜ