fbpx
Preloader icon
Ajalugu ja kompetents

Digimeeriku teekond

2014. aastal tegi meie tegevjuht, Siim Truusalu, esimest korda tutvust sõidumeerikutega. Tänaseks on ta kontrollinud üle 3000 sõidumeeriku – nii digi kui ka analoogi. Ühtlasi on paigaldanud sadu meerikuid ja analüüsinud üle 8000 digitaalse andmefaili.

Siim on koolitanud kümneid ettevõtteid Tachoscani analüüsitarkvaraga töötama. Sealjuures oli ta ka Tööinspektsiooni Tachoscani tugi aastatel 2015-2016. Täna on olemas teadmine, mida nad sõidumeerikute kohta soovivad teada kui nad sinu juurde kontrolli läbi viima tulevad.

  • Stoneridge poolt litsentseeritud arukate sõidumeerikute töökodade koolitaja
  • Tartu Ülikooli Õigusteaduskonna bakalaureus ning Eesti Kohtuekspertiisi tunnustus kui meie regiooni ainus riiklikult tunnustatud digimeerikute ekspert.
VALDKONNA SPETSIALISTID

Juhtiv sõidumeerikute ekspert - Digimeerik

Sõidumeerikute perioodiline kontroll

Säästame Sinu aega ja raha, sest 99% juhtudel teeme sõidumeeriku kontrolli sinu valdustes või seal, kus on su sõidukid. Lepingulistel klientidel paindlikumad tingimused.

Andmete laadimine ja analüüs

Kui on küsimusi allalaadimiste alustamisega või küsib Tööinspektsioon / kindlustus digitaalse sõidumeeriku andmeid, siis on sul vaja need kiiresti saada ja lisaks peavad andmed õiged olema.

Lisavarustuse ja sõidumeerikute müük

Kui sul on vaja digitaalse sõidumeeriku allalaadijat või on sõidumeerik katki läinud, siis me suudame sulle pakkuda mõistliku hinnaga kvaliteetse lahenduse.

300 0 +
taadeldud meerikut
1 0 +
partnerit
81 0 +
analüüsitud faili
1 0 +
väljasõitu aastas

Broneeri aeg kohe

Tuleme Sinuni, helista meile +372 565 5875

Soovid sõidumeeriku taatlemist või vahetust?

Helista +372 565 5875 või saada sõnum WhatsApp/Viber.

Siim Truusalu, tegevjuht, Digimeerik OÜ