fbpx
Preloader icon

Privaatsuspoliitika

Käesolevad privaatsus-sätted käsitlevad veebisaidi Digimeerik.ee (edaspidi ka Digimeerik) põhimõtteid ja käsitlevad Digimeeriku klientide andmete kogumist, talletamist, kasutamist, avaldamist. Leia aega ja tutvu privaatsuspoliitikaga.

Isikuandmete kogumine, kasutamine

Digimeerik kogub ja kasutab ja töötleb andmeid, mis on seotud tellimuse täitmiseks vajalike kohustuste ja lepingute täitmiseks. Samuti kogutakse andmeid, mis võimaldavad kliendiga ühendust võtta, et Digimeeriku klienti teavitada tellimusega seotud asjaoludest – seda nii seaduse täitmise eesmärgil kui ka samal ajal tellimuste paremaks protsessimiseks.

Digimeeriku kliendi isikuandmete kogumine toimub järgmiselt:

  • kliendi andmete esitamisel Digimeeriku kasutajaks hakkamisel või ostu sooritamisel, tellimuse koostamisel (nt ees-ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress, postiaadress ja muu tellimuse täitmiseks vajalik info, mida küsitakse kasutajaks hakkamisel või tellimuse esitamisel, ostu sooritamisel
  • veebisaidi üldisel kasutamisel küpsiste (cookies) abil

Muude andmete kogumine

Digimeerik kogub ka andmeid, mis ei ole seotud ühegi konkreetse isiku ja tema andmetega. Sellisteks andmeteks on nt asukoht, vanus, sugu jm kasutajapoolsed eelistused, mis aitavad parandada veebisaidi Digimeerik.ee toimimist ja paremate pakkumiste tegemist.
Seega kogutakse üldandmeid ja infot Digimeerik.ee veebisaidil toimuva kohta. Selle põhieesmärk on andmete analüüs ja protsessimine, et pakkuda Digimeeriku külastajale ja kliendile adekvaatsemat infoteavet, paremaid pakkumisi – seda nii toodete kui teenuste osas. Tegemist on isikustamata andmetega.

Kogutud isikuandmete kasutamine ja säilitamine

Digimeeriku kaudu kogutud isikuandmed võimaldavad teavitada kliente uutest toodetest, teenustest, olemasolevate toodete pakkumistest, sündmustest, uudistest . Samuti kasutab Digimeerik andmeid kauba kohaletoimetamise ja tarneprotsesside tarbeks, seega kliendi ees olevate kohustuste täielikuks täitmiseks.
Käesolevate tingimustega nõustumisel annab klient nõusoleku andmete töötlemiseks. Nõusoleku tagasivõtmine käib kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis tehtava avalduse abil, mis tuleb saada Digimeeriku e-posti aadressile (info(at)digimeerik.ee). Tegemist ei ole tagasiulatuva jõuga otsusega.
Teabe avaldamine kolmandatele osapooltele on võimalik ainult partneritele, kelle ülesandeks on makse- ja tarneprotsesside eest vastutamine. Iga meie partner on kohustatud saadud teavet hoidma konfidentsiaalsena.
Andmeid säilitatakse vastavalt kehtivatele õigusnormidele.

Kogutud isikuandmete muutmine

Klient (eeldusel, et on registreeritud kasutaja), saab isikuandmeid näha, muuta sisselogituna “Minu konto” lehele.

Isikuandmete kaitse

Isikuandmete kaitseks hoiab Digimeerik juurdepääse väga piiratuna ning arendab ja hooldab pidevalt Digimeerik.ee veebisaiti, et riske minimeerida.

Sinu isikuandmete lekkimise ohu või muu informatsiooni kohta, mis puudutab võimalikku privaatsuspoliitika rikkumist, anna meil teada, et saaksime probleemile kiiresti jälile.
Digimeeriku kliendil on võimalik nõuda teavet tema andmete kasutamise kohta või nende andmete töötlemise lõpetamist. Seda saab teha Digimeeriku klient ainult moel, mis kinnitab seda, et andmete kasutamise või töötlemise kohta infot küsiv, lõpetamist sooviv isik on ennast identifitseerinud.

Turvalisus

Digimeerik.ee saidil esitatud info e-poes sooritatud ostul, tellimusel ja muudel tegevustel on konfidentsiaalne. Turvalise makselahenduse eest vastutab Maksekeskus AS.

Soovid sõidumeeriku taatlemist või vahetust?

Helista +372 565 5875 või saada sõnum WhatsApp/Viber.

Siim Truusalu, tegevjuht, Digimeerik OÜ