Pime Nurga Lääts - Juhi suurim vaenlane on piirkond, mida ta ei näe

Suure sõiduki pimedad nurgad võivad rikkuda päeva

Pildid on tehtud samast kohast. Vaatevälja suuruse vahe on tuntav.
IMG_3839
IMG_3838
Oleme korduvalt kõrvalreas liikunud sõiduautole liiga teinud, kuigi Autojuhi abilisteks reastumisel on: nurgapeegel, suur tahavaatepeegel, panoraam tahavaatepeegel ja rattapeegel. Olgu siis 5-s abiline veel lisaks. Esimene tagasiside autojuhtidelt on olnud positiivne!

Astarte Transpordi OÜ

2016 aasta õnnetused numbrites

  • Raskeveokite õnnetusi kokku 3220100%
  • Veoautodega juhtunuid 230171%
  • Bussidega juhtunuid 91929%

Pildid küljeaknast - kõigil on väga suur pime ala

Keskmise suurusega sõiduauto võib sinna peitu kaduda
Pime nurga lääts
HiVu lääts toodeti juhtidele mõeldes! Väike, kompakte ning läbipaistvuselt nagu klaas. Läätse profiil on õhuke, seega kasutab nii vähe ruumi kui vajalik ja avab nii suure vaatenurga kui võimalik! Lihtne ja kiire paigaldamine - Eemalda iseliimuv riba ja suru lääts vastu klaasi. Läätse õhuke disain, lihtne paigaldamine ja liimiriba kinnitavad läätse tugevalt vastu klaasi. Võid kindel olla, et lääts ei tule akna küljest lahti kui seda üles ja alla liigutad!
59

Protsenti vähenesid külgkokkupõrked Londoni tänavatel peale HiVu läätse kasutusele võtmist.

Uurimus


Inglismaal võeti korraga kasutusele kümneid tuhandeid läätsi ning veoautode poolt põhjustatud külgkokkupõrked vähenesid 59%. Veoauto kaskokindlustuse omavastutus on 500-900 eurot. Vähenda selle maksmist 59%! Iga teine avarii oleks olemata Numbrid ei valeta = Kui liikleja näeb enda ümber, siis avariisid ei juhtu!

Korduma kippuvad küsimused

1Faktid külgkokkupõrgetest
Suure masina juhid ei näe väiksemaid sõidukeid oma pime nurkadest. Üldiselt on need kohad kõrvalistuja poolseteks külgedeks. Õnnetused juhtuvad ümber reastumisel, sõiduradu vahetades. Ka kõige uuematel raskeveokitel, leiab paremalt poolt pimedaid nurki, mis on piisavalt suured, et sinna mahuks keskmine pereauto ära.
2Vajuta ja unusta lääts aknale, kuidas?
Lääts on ülimalt kvaliteetne ning õhuke. Lääts on tehtud selliseks, et juht näeb selgelt sõiduki pime nurgas toimuvat. Spetsiaalne 3m liimiv riba läätse ümber teeb paigaldamise väga lihtsaks ning püsivaks. Aken liigub jätkuvalt ning lääts ei tule ära. 1. Läätse servi ümbritseb 3M liimiriva, mis tagab läätse püsivuse klaasil. 2. Lääts ei takista akna avamist ega sulgemist, sest on nii õhuke. 3. Lääts on kvaliteetsest materjalist ja maksimaalselt läbipaistev. 4. Peegeldusnurk on väga lai
3Sobib paljudele sõidukitele
1. Paigalda horisontaalselt (pikali), et avada veoauto küljel olev pime nurk. Pime ala kuhu kaovad ära jalakäijad, jalgratturid, mootorratturid ja sõiduautod. 2. Aseta lääts vertikaalselt (püsti), et avada kaubikute ja busside küljed. Ideaalne abiline liikluses radade vahetamiseks ja kitsastes oludes manööverdamiseks 3. Paigalda lääts mahtuniversaali või linnamaasturi tagumisele aknale, et näeksid, mis otse sõiduki taga on. Lääts avab ala, mis muidu jääb servade varju (madalad tõkked, kõnnitee ääred, liiklusmärgid, lapsed, koerad) Paigaldamine on lihtne ja kiire. Lihtsalt tiri liimiriba lahti ja paigalda lääts aknale.
4Miks eelistada HiVu Pime nurga läätse?
1. Sobilik paljudele sõidukitele: Veoautod, kaubikud, bussid, vagunelamud, suured linnaautod (mahtuniversaalid, linnamaasturid, maasturid), luukpäradele. 2. Õhukene, parima läbipaistvuse ja maksimaalse vaatenurgaga ning ei takista akna liigutamist. 3. AINUS Pime nurga lääts, mida saad paigaldada ja eemaldada vaid hetkega. Pole vaja vett ega muid aineid, et lääts aknale püsima jääks. 4. Paiguta lääts piki või püsti (horisontaalselt, vertikaalselt) sõltuvalt sellest, kas tegemist on veoauto või kaubikuga. 5. Läätse tugevdatud servad tagavad ta püsivuse aknal ja see ei tule aknalt lahti kui seda üles või alla liigutada.
5HI VU IseNakkuv Akrüül lääts
Parima kvaliteedi tagab: 1. Hea läbipaistvus 2. Kristalselt selge pilt ja suur vaatenurk (nagu vaataks läbi akna) 3. Väga õhukene, mis on äärtest tugevdatud ning ümbritsetud 3M paigaldusribaga. 4. Sobib paigaldamiseks erinevatele sõidukitele. 5. Fookuspunkt tagab võimalikult suure vaateala. 6. Paigaldamine võtab aega vähem kui minuti
6Paigaldamise juhised
Paigalda HiVu pime nurga lääts nii: 1. Puhastad klaaspinna 2. Eemalda iseliimuv kate läätse servadelt. 3. Pressi lääts aknale. Tehtud! Võtab aega vähem kui üks minut. Täpsustavad juhised on iga läätsega pakendis kaasas.

Liinibuss ja sõiduauto

Külgkokkupõrge

Veok rammis sõidukit

Veo- ja sõiduauto külgkokkupõrge

Hi Vu Pime nurga Lääts

Soovid läätsesid kõikidele oma sõidukitele või tahad hakata edasimüüjaks?

Küsi hinnapakkumist!
Võta ühendust

Läätse saatmine Sinuni võtab aega kuni kaks päeva. Lihtsaim viis õnnetuste vältimiseks.