fbpx
Preloader icon

Tacho Reader Combo

348.00 (sisaldab käibemaksu)

Karbis on:

  1. Tacho Reader Combo, sõidumeeriku ja juhikaardi andmete allalaadimise seade 8gb sisemäluga
  2. 2 x AA Patarei
  3. 1 kaabel sõidumeerikuga ühendamiseks
  4. 1 kaabel arvutiga ühendamiseks
  5. Juhised seadmega töötamiseks

Küsi lisainfot +372 56 55 875

Seadme kohta loe lisainfot siit: Tacho Reader Combo

Tacho Reader Combo on sobilik seade seadusest tulenevate nõuete täitmiseks. TRC laadimise kiirusega hoiad aastas kokku kümneid tunde vs teised laadijad.

Meeldetuletus: Lae andmeid 90 päeva järel digitaalsest sõidumeerikust ning 28 päeva järel lae andmeid digitaalselt juhikaadilt.

Paki saad tellida Omniva, Smartposti pakiautomaati või kulleriga kätte.

 

Kirjeldus

Tacho Reader Combo on kõike kiirem sõidumeeriku andmete laadija.

Digitaalsest sõidumeerikust andmete laadimiseks pole vaja teha muud kui ühendada TRC sõidumeerikuga ning vajutada üht nuppu kolmest ja andmete laadimine hakkab automaatselt pihta. Sama lihtne on ka juhikaardi andmete laadimine. Sisesta kaart juhikaardi laadija pessa ja oota helilist ning visuaalset signaali toimingu lõppemisest

Andmeid mahub sõidumeeriku andmete laadijale palju, kuna mälukaart on 8gb suur ja digitaalne fail on vaid murdosa sellest (30-100kb).

Seaduse nõuete täitmiseks piisab kui andmed on TRC sisse laetud (Juhikaardilt iga 28 päeva järel ning sõidumeerikust iga 90 päeva järel).

PS: Enne kui digitaalsest sõidumeerikust andmeid alla laadima hakkad on sul vaja tööandja kaarti. Kuidas seda saada? Vajuta siia ja loe!

Kui tekib küsimusi, probleeme sõidumeeriku andmete laadija kasutamisel, siis helista +372 56 55 875. Aga helista, siis kui oled sõidukis. Nii saan kõige paremini sind aidata 🙂

Soovid sõidumeeriku taatlemist või vahetust?

Helista +372 565 5875 või saada sõnum WhatsApp/Viber.

Siim Truusalu, tegevjuht, Digimeerik OÜ