fbpx
Preloader icon

Kuidas Sina suhtled oma kodustega?

Pikamaajuhid peavad nädalaid kui mitte kuid olema kodust ära. Sel ajal võib tekkida hetki, kus niiväga sooviks kaugel kodus oleva inimese häält või nägu näha.

Miks? Sest see teeb tuju heaks! Kuidas seda teha? Variante suhtluseks on mitmeid!

  1. Helistamine telefoniga. Telefoniarved võivad paisuda märkamatult ja ühel hetkel kui käes on aeg hakata arveid tasuma, siis vaatab vastu ebameeldiv üllatus. Selleks, et sarnast üllatust ei tuleks, tasuks kindlasti läbi rääkida ja uurida oma teenusepakkujalt, mis on võimalused välismaal telefoni kasutamiseks ja kas seda saaks paketti vahetades soodsamalt teha? Kindlasti oskavad nad sellele küsimusele vastata.
  2. Helistamine läbi interneti/mobiilse interneti. Mobiilse interneti mahutasud on pidevalt alanenud ja mingil hetkel võib kaaluda nutitelefoni soetamist või kui juba olemas, siis selle kasutamist. Üks võimalus on alla laadida Skype. (Android telefoni jaoks siit)(Apple telefoni/tahvli jaoks siit)                                                                                         (Windowsi sülearvuti jaoks siit)(Apple sülearvuti jaoks siit)
  3. Saadad sõnumeid? Nende jaoks võib olla odavamaid alternatiive. Näiteks kasuta nutitelefoni pisiprogramme nagu Facebook Messenger, Whatsapp, Viber. Kõigil valikuil on oma plussid ja miinused ja ainult proovides saad teada, mis sobib sulle.
  4. Kui viibid pikemalt välisriigis, siis uuri kohalikke sideteenuse pakkujaid ja võta omale kõnekaart, mis omab internetivõimekust. Kaardile saad vajadusel raha peale lisada. Seeläbi puuduvad sul kohustused, aga võimalused on tohutud! Kas või Skype videokõned oma lähedastele ja tuttavatele!

Ära jäta helistamata või kirjutamata, sest et ei viitsi proovida ja leida endale meelepärast võimalust. Proovi ja see muudab su päeva ja olemise palju vahvamaks!

Kui sul on nutikaid ja häid lahendusi kuidas ise toimid, siis kirjuta kommentaaridesse ja jagame teadmisi ka teistega.

[fb_plugin like share=true layout=button_count]

Soovid sõidumeeriku taatlemist või vahetust?

Helista +372 565 5875 või saada sõnum WhatsApp/Viber.

Siim Truusalu, tegevjuht, Digimeerik OÜ