fbpx
Preloader icon

Sõidumeeriku kettad on erinevad!

Veendu, et sõidumeeriku kettal olev kiiruse skaala on sama, mis sõidumeerikus, kuhu sa ketta sisestad. Selleks võib olla nii 100km/h, 125km/h, 140km/h kui ka 180km/h. Välja näevad nad kõik ühesugused, aga kui lähemalt vaatad, siis saad erinevustest aru.

NB! Mõni sõidumeerik vajab tööks kahepoolseid kettaid.

Kahepoolne ketas võimaldab ketta mõlemale poole graafiliselt infot kuvada. Esimesel küljel on harjumuspäraselt:

1. kiiruse joon. 2. töö ja puhkeaja toimingud ning 3. läbitud kilomeetrid (sik-sak joonena).

Kahepoolse tagumine külg on mõeldud mootoripöörete kuvamiseks. Jah, mõned sõidumeerikud võimaldavad seda! Seega tuleb kindlasti veenduda, et õige paberketas oleks sees, et hiljem ei tekiks probleeme.

Milliseid kettaid soovitan kasutada?

Neid millega ise igapäevaselt klientide sõidumeerikuid kontrollin- Haug sõidumeeriku kettad. Vaieldamatult on nad ühed parimad. Mis eristab neid konkurentidest? Ketta teksti selgus ja sellele kirjutatud teksti kvaliteet.

Pilt on konkreetsem, ei ole ähmane ega udune. Iga viimnegi kriips on silmaga selgelt eristatav. Sa ei pea kasutama suurendusklaase ega muid vigureid.

Uduse ja loetamatu kettaga saadetakse sõidumeerikuid teede pealt kontrolli ja põhjus on, et mehaaniline sõidumeerik on katki, aga tegelikult ei ole ju! Enneta üleliigseid probleeme, sest meil kõigil on neid oma elus juba piisavalt ning kasuta kvaliteeti, mida kasutan mina. 

Soovid sõidumeeriku taatlemist või vahetust?

Helista +372 565 5875 või saada sõnum WhatsApp/Viber.

Siim Truusalu, tegevjuht, Digimeerik OÜ