fbpx
Preloader icon

Tallinn Truck Show lubas 22. juulil tuua Tallinna Lauluväljakule erakordselt ilusad veoautod ja korraldaja sõnades ei pidanud pettuma!

Digimeerik.ee käis ise kohapeal vaatamas. Pildigalerii annab üsna hästi edasi selle, mida üritusel näha võis. Veokaid oli peamiselt tulnud Eestist ning Soomest. Üritusele parkis ennast ka nüüdseks juba elav legend Highway Hero. Otsast lõpuni “tuunitud” Mercedes Benz veoauto. Sõna otseses mõttes otsast lõpuni, sest seal ei olnud ühtegi detaili jäetud puutumata ja sõrmega katsudes oli auto pehme nagu siid. Osatakse ikka vägevaid asju välja mõelda!

Ürituse galerii on leitav kui vajutad siia

Eestlaste masinatest tasub kindlasti märkimist

1. Herentes AS kolm Scaniat, mis olid kõrvuti ära sätitud nagu ilusad tüdrukud pargipingil.

2. Norra Hunt aka Norwegian Hunti kaks elektrisinist Volvot, mis nägid eriti kurjad välja.

3. Maitseka värvi ja ilme olid selga saanud ka Killumees OÜ kaks masinat. Eriti meeldis matt-punaseks värvitud Volvo!

Sõidukitest võis platsil näha Volvo ja Scania masinaid ning järjekorras järgmised olid vast Mercedes Benzi veoautod. Suuresti on need ka Eesti müügiedetabelites eesotsas ja sellest tulenevalt ilmselt ka sätitakse neid rohkem kui teisi. Eriti rasked masinad olid kohale tiritud Tapalt, kus resideeruvad meie Liitlasväed. Näha võis nii tanki kui ka tagala toetusmasinaid.

Tegevust jagus kõigile, lapsed vanuses kuni kolmteist said show-alale tasuta uudistama. Väiksemate fännide jaoks oli kohale tulnud Lasteautod. Suuremate fännide ja fännitaride jaoks olid kohale veeretatud kihiseva joogi tünnid ja laulu lasi Anne Veski ning hiljem ka Metsatöll.

Nagu Digimeeriku laivist selgus, sai süüa, sai juua, tegevust jagus kõigile ning korraldati üks igati vahva päev! Täname Tallinn Truck Show eestvedajat Forest Steel OÜd

[fb_plugin like share=true layout=button_count]

 

Tööalasest kretinismist tulenevalt ei saanud jätta vaatamata taatlemiskleebiseid ja käigukastiplomme. Nähtud sõidumeerikud paistsid siltide järgi olevat taadeldud ja kellelgi osutid ei hüpanud kohapeal niiet masinad olid tip-top! 🙂

 

Soovid sõidumeeriku taatlemist või vahetust?

Helista +372 565 5875 või saada sõnum WhatsApp/Viber.

Siim Truusalu, tegevjuht, Digimeerik OÜ