fbpx
Preloader icon

Mobiilne sõidumeeriku töökoda

Transpordiettevõtja, suur või väike, teab, kui ebameeldiv võib olla sõidumeeriku kontroll. Seadusest tulenevalt tuleb seda teha perioodiliselt kord kahe aasta jooksul pärast viimast sõidumeeriku kontrolli. Lisaks veel siis kui muutub sõiduki reg number või remonditakse käigukasti ja plomm võetakse maha.

 Senine praktika näeb ette, et sõiduk tuleb töökotta sõidutada, mistõttu võib kogu protsess osutuda tarbetuks peavaluks, ajakuluks ja ressursside raiskamiseks. Kui auto seisab, siis tõenäoliselt juht peaks puhkama, sest tal on sõidu- ja tööajad täis. Eraldi valvejuhti on vähestel ettevõtetel. Nädalavahetusel oleks isegi aega, aga juht vajab puhkust ja töökoda on kinni. Kuidas käitud?

Lihtne vastus oleks, et broneeri aeg meie kodulehel SIIN  või helista +372 565 5875Tuleme ise sinu juurde. Meil on vaja teada, kus asub sinu sõiduk, auto dokumendid ja sõiduki võtmed. 

Mida see tegelikult tähendab?

Väiksem ajakulu

Ajakokkuhoid on ilmselge, kuna jääb ära masina sõidutamine töökotta ja tagasi. Tipptunnil tähendaks see vähemalt kahe tunnist edasi-tagasi sõitu. Heal juhul läheb 45 minutit järjekorras ootamisele ja ettevalmistustele, rääkimata tööajast endast. Numbrid kokku lüües tulebki ajakuluks pool tööpäevast. Jutu mõte on see, et selle ajaga on sul võimalik midagi targemat peale hakata. Võidad meiega vähemalt kaks tundi.

Rahaline kokkuhoid

Kulutamata jäänud kütus, juhi töötasu ning olenevalt olukorrast ka teetasu. Keskmiselt kulub töökotta ja tagasi sõiduks 15L kütust ning 50 kilomeetrit – otsene kulu või kokkuhoid? Olukorras, kus auto veedab enamuse ajast välismaal kilomeetreid kogudes ning kodumaal peatub vaid paar päeva, võiks üks nendest päevadest olla teetasu vaba. Sõidukile on vaja juhti ja talle tuleb samamoodi maksta. Kui juhil on sõiduaeg täis, tuleb ise sõita.

Usaldusväärne partner

Lisaks sõidumeeriku tehnilisele kontrollime pakume ka andmete analüüsi ja allalaadimist, nõustamist ja abi seoses sõidumeerikutega ning varustame sind kõikvõimalike tarvikutega. Kettad, printeripaberid, sõidumeerikud, autoraadiod (lällarid), käigukastiandurid – toimetame need sinuni võimalikult kiirelt, kas personaalselt või kulleriga. Hoiame kokku seda kõige väärtuslikumat ressurssi ehk aega.

Usaldusväärne partner sulle ja sinu ettevõttele. Aitame nii suurte kui ka väikeste murede korral. 

Kui oled numbrid kokku löönud ja leiad, et meist võiks sulle kasu olla, siis võta ühendust.

Helista +372 565 5875 või broneeri aeg meie kodulehel SIIN.

Kulla Veod OÜ tagasiside tehtud tööle

Lõuna paiku helistasin digimeeriku vahetuse murega.

Sai kokku lepitud töö mahukuses kui ka hinnas.
Paar tundi hiljem helistati tagasi ja panime paika juba töö tegemise aja ja koha.
Tulid mulle koju, kõik vastavad seadmed ja riistad kaasas, et mitte tööajast aega raisata auto seismisele.
Töö kiire ja korralik, kõik toimib, vastati küsimustele ja asjale läheneti professionaalselt ja minu vajadustest just lähtuvalt.
Rahakotile liiga ei tehtud ja kõrvu üle naha ka ei tõmmatud!

Soovitan neid mehi kahe käega!
Väga paindlikud ja nii igas mõttes! Tänu sellele sai tehtud päev otsa kenasti tööd ja lisaks tänu uuele meerikule saan nüüd töö- ja sõiduajas veel rohkem võita. 😉

Super teenus!
Leidsite omale pikaajalise kliendi!

Ahjaa, nendele kellele meeldib oma autot huvitavate lõhnadega kaunistada siis nendelt saab ka kurikuulsaid Poppy lõhnasi autosse 😉
Minu igapäeva kontorit lõhnastab nüüd Poppy Vanilje 🙂

Soovid sõidumeeriku taatlemist või vahetust?

Helista +372 565 5875 või saada sõnum WhatsApp/Viber.

Siim Truusalu, tegevjuht, Digimeerik OÜ