fbpx
Preloader icon

www.digimeerik.ee, sest näen igapäevaselt kui palju on kuulujutte, teadmatust ja kvaliteetse info puudulikkust sõidumeeriku tehnilisest poolest.

Enamus teavad ja on kursis töö ja puhkeaegadega, aga kuidas kasutada oma sõidumeerikut nii, et saaksid sellest maksimumi? Mida teha probleemide ja rikete korral? Kelle käest nõu küsida, kes ei rööviks su rahakotti esimese sõna peale?

Lehekülgedel kajastan võimalikult palju kvaliteetset infot nii digi- kui ka kettameerikutest. Samuti saab suureks osaks “tähelepanekud mujalt maailmast“.

Toon välja välja erinevaid juhtide ja ettevõtete elu paremaks tegevaid lahendusi!  Mõtteid, mille peale igaüks ei olegi tulnud ja leiab siit endale midagi kasulikku!

Olen sõidumeerikute kontrolli, adapteerimise ning koolitusegaöd teinud viimased viis aastat.

Teadmisi on kogunenud hulgaliselt. Leian, et viis kuidas kasulik olla ja ennast edasi arendada – on oma seniseid teadmisi ja tähelepanekuid jagada, sest nii tekib arutelu ja sealt kooruvad välja järgmised mõtted!

Loodan, et leiad siit endale lugemiseks sobivat, sest luban, et teemadevalik saab olema lai, aga samas sisukas!

Jälgi/Laigi ka Facebooki lehte, sest https://www.facebook.com/digimeerik/ ja www.digimeerik.ee töötavad koos kõige paremini!

Soovid sõidumeeriku taatlemist või vahetust?

Helista +372 565 5875 või saada sõnum WhatsApp/Viber.

Siim Truusalu, tegevjuht, Digimeerik OÜ