fbpx
Preloader icon

Sõidumeeriku kasutamine – 5 lihtsat reeglit juhtidele

Kindlasti on juhtidel kümneid kui mitte sadu asju, mida iga päev meeles pidada. Kõiki üles lugeda oleks peaaegu, et võimatu. Abiks alustavale ja meeldetuletuseks professionaalile- panin kirja viis lühikest ent tähtsat punkti, mida silmas pidada sõidumeeriku kasutamisel.

  1. Juht peab veenduma, et kettameeriku puhul on tegevuse nupp ja digimeeriku puhul ikoon meeriku ekraanil, õiges asendis juba tööpäeva alguses. Näide: Kui tööpäev algab telliskivide koormast maha laadimisega kell üheksa hommikul, siis tuleb panna tööaja nupp töö (haamri) asendisse.
  2. Kui mingil põhjusel ei peaks sõidumeerik su andmeid õigesti kirja panema, siis on vaja, et sa kas: A. Märgid sõidumeeriku ketta teisele poole oma tegevuse käsitsi. B. Märgid digimeeriku printeri paberi tagumisele küljele oma tegevuse käsitsi.

    NB! Kindlasti pane kirja tõrke kirjeldus ning allkirjastada. 

  3. Vahel sõidavad juhid rohkem kui ühe autoga päevas. Sel juhul tuleb kindlasti kaasas kanda oma sõidumeeriku kettaid ning digikaarti kui sul see olemas on.
  4. Alati märgi oma tegevus üles! Juht, kellel pole digimeeriku digitaalset kaarti EI tohi sõita masinaga, mis on varustatud digimeerikuga.
  5. Juhid peavad märkima üles kogu tööl oldud aja. Siia alla kuulub ka valmisoleku aeg oma vahetuse/tööpäeva jooksul

Loodan, et sa teadsid neid kõiki! Kui tuleb parklaplatsil jutuks, siis küsi ka kolleegi käest, kas Tema teab neid?

[fb_plugin like share=true layout=button_count]

PS: Järgmises osas kirjutan seitsmest punktist Ettevõttele, mida peab jälgima.

Soovid sõidumeeriku taatlemist või vahetust?

Helista +372 565 5875 või saada sõnum WhatsApp/Viber.

Siim Truusalu, tegevjuht, Digimeerik OÜ