Sõidumeeriku kasutamine – 5 lihtsat reeglit juhtidele
Kindlasti on juhtidel kümneid kui mitte sadu asju, mida iga päev meeles pidada. Kõiki üles lugeda oleks peaaegu, et võimatu. Abiks alustavale ja meeldetuletuseks professionaalile- panin kirja viis lühikest ent tähtsat punkti, mida silmas pidada sõidumeeriku kasutamisel.
- Juht peab veenduma, et kettameeriku puhul on tegevuse nupp ja digimeeriku puhul ikoon meeriku ekraanil, õiges asendis juba tööpäeva alguses. Näide: Kui tööpäev algab telliskivide koormast maha laadimisega kell üheksa hommikul, siis tuleb panna tööaja nupp töö (haamri) asendisse.
- Kui mingil põhjusel ei peaks sõidumeerik su andmeid õigesti kirja panema, siis on vaja, et sa kas: A. Märgid sõidumeeriku ketta teisele poole oma tegevuse käsitsi. B. Märgid digimeeriku printeri paberi tagumisele küljele oma tegevuse käsitsi.
NB! Kindlasti pane kirja tõrke kirjeldus ning allkirjastada.
- Vahel sõidavad juhid rohkem kui ühe autoga päevas. Sel juhul tuleb kindlasti kaasas kanda oma sõidumeeriku kettaid ning digikaarti kui sul see olemas on.
- Alati märgi oma tegevus üles! Juht, kellel pole digimeeriku digitaalset kaarti EI tohi sõita masinaga, mis on varustatud digimeerikuga.
- Juhid peavad märkima üles kogu tööl oldud aja. Siia alla kuulub ka valmisoleku aeg oma vahetuse/tööpäeva jooksul
Loodan, et sa teadsid neid kõiki! Kui tuleb parklaplatsil jutuks, siis küsi ka kolleegi käest, kas Tema teab neid?
[fb_plugin like share=true layout=button_count]
PS: Järgmises osas kirjutan seitsmest punktist Ettevõttele, mida peab jälgima.